Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme maximálně 1x za měsíc.

Sledujte nás #zkusmerino | #lambiomerino

        

 

https://www.zkusmerino.cz/ZkusMerino-cz-se-stalo-hrdym-clenem-skupiny-Udrzitelnych-e-shopu-b83822.htm

 

Přijímáme on-line platby

 

Navštivte náš druhý e-shop, rádi vám objednávky sloučíme

  1. Úvod
  2. Blog

Blog

I o merinu se dá blogovat :-)

V našem blogu vám budeme pravidelně přinášet různé zajímavosti o přírodních materiálech a zejména merino vlně, novinky, testy a recenze produktů, tipy jak oblékat a podbně.

Nejnovější články

Zajímavosti
25.03.2022
Zajímavosti
Jedním z hlavních cílů, které u nás ve ZkusMerino.cz sledujeme, je odpovědnost k životnímu prostředí, a co nejekologičtější přístup k módě a k jejímu prodeji. Odměnou za naši práci je nově získané ocenění Udržitelný e-shop, které uděluje obchodní portál Heureka.cz.
Rady a tipy
19.03.2022
Rady a tipy
Merino oblečení rozlišujeme podle gramáže a je zvykem ho označovat podle ročního období - rozlišujeme merino oblečení letní, zimní a celoroční. Neznamená to však, že by merino nebylo použitelné i v jiná roční období. Naopak, většinu merina využijete téměř po celý rok. Stačí jen trochu kouzlit :-)
Rady a tipy
06.11.2021
Rady a tipy
Připravili jsme pro vás výčet produktů na praní merino vlny, které vám můžeme s klidným srdcem doporučit, a zároveň které naopak nedoporučujeme.
Zajímavosti
30.10.2021
Zajímavosti
Často se ptáte na rozdíly mezi merino fleecem a vařenou vlnou a co se hodí na jaké účely. V tomto článku se vám to pokusíme objasnit.
Zajímavosti
25.09.2021
Zajímavosti
Je merino vlna vhodná pro ekzematickou pokožku? Samozřejmě, že ano. Zajímá vás, jak může vlna zlepšit stav ekzému a ulevit od jeho nepříjemných příznaků? Připravili jsme pro vás na toto téma článek :-)
Zajímavosti
30.06.2021
Zajímavosti
Je prokázáno, že nadměrné vystavení slunečnímu záření přispívá k rakovině kůže. Jak může pomoci merino oblečení?
Zajímavosti
19.05.2021
Zajímavosti
Umělým příměsím v merino vlně nefandíme, to se o nás všeobecně ví. Jenže, jak děti rostou, i k nám přicházejí situace, kdy má použití oblečení s příměsí umělých materiálů smysl. A co nás ke změně názoru vedlo?
Zajímavosti
31.03.2021
Zajímavosti
V naší aktuální jarní kolekci naleznete zbrusu nový materiál: merino v kombinaci s tencelem. Skvělý materiál do teplého počasí, ale nejen do něj. Ptáte se, čím je tato dvojka tak výjimečná?
Rady a tipy
22.03.2021
Rady a tipy
Vlněné deky patří mezi nejodolnější a nejžádanější ze všech typů dek. Jsou měkké a teplé a je poměrně obtížné je ušpinit nebo poškodit. Péče o vlněné přikrývky je snadná - nemusíte je často prát, ve skutečnosti je nejlepší prát je jen střídmě.
Rady a tipy
21.03.2021
Rady a tipy
Na rozdíl od jiných vláken ta vlněná jsou pachu odolná, což znamená, že vlněné ponožky nejsou po nošení cítit, a není tedy potřeba prát je tak často, jako ponožky z jiných materiálů (bavlna, umělé materiály).
Článků na stránku 102030
© Copyright 2019-2022 ZkusMerino.cz | design by LUCZI DESIGNE