Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme maximálně 1x za měsíc.

Sledujte nás #zkusmerino | #lambiomerino

        

 

 

https://www.zkusmerino.cz/ZkusMerino-cz-se-stalo-hrdym-clenem-skupiny-Udrzitelnych-e-shopu-b83822.htm

 

Přijímáme on-line platby

 

Navštivte náš druhý e-shop, rádi vám objednávky sloučíme

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Rady a tipy

Rady a tipy

Nejnovější články
Rady a tipy
15.02.2023
Rady a tipy
Pro rodiče je bezpečnost jejich dítěte v automobilu naprostou prioritou. Proto se snaží vybírat nejlepší autosedačky a doplňky, které zajistí pohodlí a bezpečí pro jejich potomky. A jedním z takových doplňků jsou právě merino podložky do autosedačky.
Rady a tipy
28.01.2023
Rady a tipy
O oblékání, výhodách merino oblečení pro děti, principech vrstvení a podobně, už jsme toho napsali hodně. Jak ale zajistit tepelný komfort v zimě u miminka, které leží v kočárku a nedokáže se samo zahřát pohybem?
Rady a tipy
09.12.2022
Rady a tipy
Možná už jste četli náš článek o tom, jak je merino skvělé na spinkání a už nyní ukládáte děti ke spánku v bodýčku, overalu, nebo pyžamku z merino vlny. Ještě donedávna jste si s tímto oblečením, doplněným většinou o slabší deku, zcela vystačili. Na zimu je ale nutné vyřešit na spaní další vrstvu.
Rady a tipy
30.11.2022
Rady a tipy
Když se nás rodiče ptají, jaký kus merino oblečení mají k nosítku pořídit, protože to má opravdu smysl, odpovídáme v podstatě jednohlasně: pořiďte kuklu! A jak na její výběr? Co zohlednit a co nemá cenu řešit? Všechny naše poznatky najdete v tomto článku :-)
Rady a tipy
26.11.2022
Rady a tipy
Hýčkejte své nohy, a to nejen při běžné chůzi, ale i při sportu. Pokud má dobře fungovat vaše lyžařská obuv, potřebujete i dobré ponožky. Ty musí skvěle sedět, dobře odvádět pot, nikde netlačit a nevytvářet tak puchýře, a hlavně musí nohám zajistit teplo a pohodlí.
Rady a tipy
15.10.2022
Rady a tipy
Jistě jste si všimli, že se nabídka merino ponožek u nás na e-shopu rozrůstá. Je to proto, že vlněné ponožky jsme si oblíbili nejen my, ale mnoho našich zákazníků. Abychom vám výběr z naší stále se rozšiřující nabídky usnadnili, připravili jsme krátký přehled toho, co jednotliví výrobci nabízí.
Rady a tipy
16.09.2022
Rady a tipy
Ponožky, jedna z nejrozporuplnějších součástí oděvu: plní běžecká a outdoorová diskuzní fóra ohnivými disputacemi o tom, který materiál, střih, provedení a značka jsou nejlepší, na druhou stranu je mnoho lidí zcela ignoruje a je jim úplně jedno, co si na nohy natáhnou. Do jaké skupiny patříte vy?
Rady a tipy
01.09.2022
Rady a tipy
Tak je tu podzim a vy si určitě lámete hlavu nad tím, jak oblékat vaše děťátko. Ráno je venku už docela chladno a občas i přes den to pěkně foukne. Máme tu pro vás několik tipů, jak miminko v sychravém počasí obléknout.
Rady a tipy
19.03.2022
Rady a tipy
Merino oblečení rozlišujeme podle gramáže a je zvykem ho označovat podle ročního období - rozlišujeme merino oblečení letní, zimní a celoroční. Neznamená to však, že by merino nebylo použitelné i v jiná roční období. Naopak, většinu merina využijete téměř po celý rok. Stačí jen trochu kouzlit :-)
Rady a tipy
06.11.2021
Rady a tipy
Připravili jsme pro vás výčet produktů na praní merino vlny, které vám můžeme s klidným srdcem doporučit, a zároveň které naopak nedoporučujeme.
Článků na stránku 102030
© Copyright 2019-2023 ZkusMerino.cz | design by LUCZI DESIGNE