Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme maximálně 1x za měsíc.

Sledujte nás #zkusmerino | #lambiomerino

        

 

 

https://www.zkusmerino.cz/ZkusMerino-cz-se-stalo-hrdym-clenem-skupiny-Udrzitelnych-e-shopu-b83822.htm

 

Přijímáme on-line platby

 

Navštivte náš druhý e-shop, rádi vám objednávky sloučíme

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Rady a tipy
  4. Kočárkování v zimě
28.01.2023
Rady a tipy

Kočárkování v zimě

Co do kočárku v zimě?

O oblékání, výhodách merino oblečení pro děti, principech vrstvení a podobně, už jsme toho napsali hodně. Jak ale zajistit tepelný komfort v zimě u miminka, které leží v kočárku a nedokáže se samo zahřát pohybem? I v tomto případě je obrovským pomocníkem právě merino vlna.

Merino podložka do kočárku

Skvělá věc na zimu do kočárku je merino podložka, která zajistí teplo zespoda kočárku. Merino podložky (vložky) se šijí jako oboustranné, kdy napříklád Kaarsgaren dává z jedné strany merino vlnu a z druhé strany bio-bavlnu, Iobio zase merino stranu doplňuje 3D strukturou pro zajištění lepší cirkulace vzduchu a odvod potu. Podložky jsou univerzální, lze je tak použít nejen do hluboké korby, ale i pro golfky. 

Fusak do kočárku

Do větší zimy je nejlepší použít do kočárku fusak. Řada výrobců dělá fusaky nepromokavé, často mívají odepínací nánožníky, kterými lze měnit délku fusaku. Fusaky jsou univerzální a pasují do všech kočárků. Fusaky s merino vlnou vyrábí třeba Ovečkárna, nebo Kaarsgaren. 

Nepadací deka do kočárku

Pokud není příliš velká zima, v kočárku si vystačíte s dekou. Kaarsgaren vyrábí skvělou vychytávku, tzv. "nepadací" deku, která je nepromokavá a dá použít jako nánožník. Nepadací deka pasuje do všech kočárků - do klasických i do golfek. Dohromady s merino vložkou do kočárku může při menší zimě nahradit fusak. 

Rukávník na kočárek

I rukávníky na kočárek se dnes dělají z merino vlny, u nás je sežene opět jak od značky Kaarsgaren, tak i Iobio. Rukávníky se vyrábí ve dvou variantách, buď jako rukávník v celku na klasickou rukojeť kočárku, nebo jako oddělené rukávníky, které se dají použít na na oddělené rukojeti kočárku. Rukávník je opravdu skvělá věc, protože při kočárkování je důležité teplo a pohodlí nejen pro miminko, ale i pro maminku. A v zimě dokáží ruce při tlačení kočárku opravdu pěkně promrznout, což není nic příjemného. S rukávníkem odpadá starost s neustálým nandaváním a sundaváním rukavic a ruce jsou celou dobu v teple.

Přejeme spoustu krásných společnách chvil s vaším miminkem při kočárkování! S merinem vždy v teple a v komfortu :)

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
© Copyright 2019-2023 ZkusMerino.cz | design by LUCZI DESIGNE