Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme maximálně 1x za měsíc.

Sledujte nás #zkusmerino | #lambiomerino

        

 

 

https://www.zkusmerino.cz/ZkusMerino-cz-se-stalo-hrdym-clenem-skupiny-Udrzitelnych-e-shopu-b83822.htm

 

Přijímáme on-line platby

 

Navštivte náš druhý e-shop, rádi vám objednávky sloučíme

  1. Úvod
  2. Příběh našich značek
  3. Příběh značky Mikk-Line
Mikk-line - spojení dánského designu a kvality vlny merino

Mikk-line je dánský výrobce oblečení , který se zaměřuje na výrobu funkčního svrchního oblečení pro děti. Poznáte ho podle minimalistického designu a perfektní propracovanosti oblečení i doplňků.

Oblečení Mikk-line je jednoduché, vysoce funkční a velmi pohodlné. Hlavní filozofií s níž je vyráběno je udržitelnost a co nejmenší zátěž pro životní prostředí.

Dánové prosluli jako národ otevřený, zodpovědný, se silným vztahem k přírodě a volnosti.  Dánové jsou prý nejšťastnějším národem na světě. A věří, že pro zdárný vývoj dětí a jejich imunitu je základní podmínkou dostatek pobytu na čerstvém vzduchu - na dánských ulicích běžně potkáte kočárky s dětmi zaparkované před kavárnami a restauracemi. Místní totiž věří, že na vzduchu je dětem lépe než uvnitř.

A takové je i oblečení značky Mikk-line: staví na volnosti pohybu, vysoké užitnosti a promyšlených detailů. Cílem Mikk-line je vyrábět oblečení, jež se bude dětem dobře nosit, bude fungovat i v náročných podmínkách a za každého počasí, a umožní tak dětem naplno si užít každou vycházku a pobyt venku, zároveň chce dětem poskytnout lepší budoucnost a zachování čistého životního prostředí.

V Mikk-line si dávají záležet na využití odolných a trvanlivých materiálů s minimálním dopadem na životní prostředí, tam kde je to možné využívají materiály recyklované. Oblečení navrhují tak, aby bylo pohodlné a mělo praktické detaily, včetně reflexních prvků, které oceníte vy i vaše děti.

Pod vlajkou Mikk-line naleznete jednak praktické doplňky, jako např. holinky, pláštěnky, ale i svrchní zimní oblečení - zimní bundy, merino svrchní oblečení, kukly, čepice a rukavice.

Ve svých závodech zpracovává super jemnou merino vlnu s certifikátem mulesing free, protože Mikk-line záleží na zajištění dobrých životních podmínek pro zvířata. Oblečení je pak vyráběno z broušené nebo vařené vlny splňující certifikaci Oeko-Tex.

Oeko-Tex je označení pro vysoce kvalitní oblečení, které je vyráběno bez použití škodlivých chemikálií, a nemá tedy špatný vliv na vaše zdraví a zdraví vašich dětí.

Mikk-line používá vlnu jako svůj hlavní materiál zejména proto, že se dá nosit celoročně, absorbuje pot, zajišťuje regulaci teploty a je tedy vhodná na spaní, jako spodní vrstva do zimních kombinéz, nebo i do deště.

Na našem e-shopu vám nabízíme výrobky Mikk-line z broušené vlny (neboli merino-fleece), mezi které patří kukly, mikiny, overaly, čepice, rukavice, nebo třeba capáčky.

Novinky z našeho blogu

6 tipů, jak sobě i svým dětem zajistit tepelný komfort v chladném počasí
30.01.2023
6 tipů, jak sobě i svým dětem zajistit tepelný komfort v chladném počasí
Vycházky na podzim a v zimě. Báječná dobrodružství při brouzdání se spadaným listím, které pomalu vystřídá řádění ve sněhu. A někde v mezidobí přicház... číst celé
Kočárkování v zimě
28.01.2023 Rady a tipy
Kočárkování v zimě
O oblékání, výhodách merino oblečení pro děti, principech vrstvení a podobně, už jsme toho napsali hodně. Jak ale zajistit tepelný komfort v zimě u mi... číst celé
Jak vybrat dětský spací pytel z merina
09.12.2022 Rady a tipy
Jak vybrat dětský spací pytel z merina
Možná už jste četli náš článek o tom, jak je merino skvělé na spinkání a už nyní ukládáte děti ke spánku v bodýčku, overalu, nebo pyžamku z merino vln... číst celé
© Copyright 2019-2023 ZkusMerino.cz | design by LUCZI DESIGNE