Doprava Balíkovnou zdarma pro objednávky nad 2000 Kč.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme maximálně 1x za měsíc.

Sledujte nás #zkusmerino | #lambiomerino
  1. Úvod
  2. Příběh našich značek
  3. Příběh značky ManyMonths
ManyMonths - chytré oblečení roste spolu s dítětem

Příběh značky Manymonths se začal psát v roce 2001. Značku založila finská textilní návrhářka a inovátorka Bettina Lindblom, která vlastní více než dvacet patentů s inovacemi, a zároveň má zkušenosti se vzděláváním dětí a sociální psychologií.

 

 

 

Bettinou hlavní životní filozofií je odpovědnost. Odpovědnost k přírodě, k ostatním lidem, planetě Zemi i dalším generacím - celá její kancelář je napájena zdroji využívajícími větrnou energii,  a klade v ní důraz na pohodlí, všestrannost a ekologii. A přesně tuto svou filozofii promítá i do značky ManyMonths. Ona sama k tomu dodává: „Když si koupíte produkt ManyMonths, můžete si být jisti, že jste si vybrali dobře. Staráme se. Staráme se o změnu, o životní prostředí, o etickou výrobu a především o pohodlí a štěstí vašeho dítěte. S našimi výrobky víte, že si vaše dítě užívá těch nejlepších materiálů a produktů, které jsou navrženy maminkou a které jsou testovány celými rodinami. Staráme se o vás, o nás a společně o lepší svět.

Produkty ManyMonths jsou navrženy ve Finsku a jejich základní myšlenkou je nabízet výrobky, které podporují kontaktní rodičovství, rozvíjí dětskou představivost a jsou v souladu s okolní přírodou. Proto nabízí jen ty nejlepší materiály, které mohou rodičům a jejich dětem přinést radost a pohodlí.

ManyMonths se snaží o neustálý vývoj a zlepšování produktů. Do vývoje zapojují jak rodiče, tak i jejich miminka a starší děti. Sami na sobě vše zkouší, perou, hodnotí a naslouchají zpětné vazbě ze všech zemí, do kterých produkty vyváží. Zakládají si na tom, že samotná cesta od návrhu produktu až k jeho konečné výrobě je velmi dlouhá. Vede přes výrobu prototypů, jejich testování, ke kontrole každého metru použité látky, jejím přesném nařezání a následném sešití do finálního produktu.

Unikátní přístup ManyMonths k výrobě, jejich nezaměnitelný a neotřelý rukopis, typická barevnost, propracovanost do posledního detailu i kvalita výrobků získala značce příznivce v mnoha zemích. Ostatně užitné vlastnosti i dlouhá životnost oblečení ManyMonths jsou legendární i mezi českými maminkami.

ManyMonth legíny

A protože sami toto oblečení obdivujeme, přinášíme vám teď příležitost přesvědčit se o výjimečné kvalitě produktů ManyMonths i na vlastní kůži. Ponořte se do kouzelného světa lesních víl, skřítků, malých princů a princezen i vy :)

Novinky z našeho blogu

Merino podložky do autosedačky
15.02.2023 Rady a tipy
Merino podložky do autosedačky
Pro rodiče je bezpečnost jejich dítěte v automobilu naprostou prioritou. Proto se snaží vybírat nejlepší autosedačky a doplňky, které zajistí pohodlí ... číst celé
Kočárkování v zimě
28.01.2023 Rady a tipy
Kočárkování v zimě
O oblékání, výhodách merino oblečení pro děti, principech vrstvení a podobně, už jsme toho napsali hodně. Jak ale zajistit tepelný komfort v zimě u mi... číst celé
Jak vybrat dětský spací pytel z merina
09.12.2022 Rady a tipy
Jak vybrat dětský spací pytel z merina
Možná už jste četli náš článek o tom, jak je merino skvělé na spinkání a už nyní ukládáte děti ke spánku v bodýčku, overalu, nebo pyžamku z merino vln... číst celé
Jak vybrat tu správnou kuklu?
30.11.2022 Rady a tipy
Jak vybrat tu správnou kuklu?
Když se nás rodiče ptají, jaký kus merino oblečení mají k nosítku pořídit, protože to má opravdu smysl, odpovídáme v podstatě jednohlasně: pořiďte kuk... číst celé
© Copyright 2019-2023 ZkusMerino.cz | design by LUCZI DESIGNE