- Úvod
- Vyhledat podle značek
- IOBIO (AT)
- OVERAL IOBIO MERINO FLEECE - coral
OVERAL IOBIO MERINO FLEECE - coral
- TOP produkt

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Související zboží7
- OVERAL IOBIO MERINO FLEECE - coralSkladem1 890 Kč1 562 Kč bez DPH
Merino-fleece overal Iobio.
Super teplý overal z materiálu merino-fleece. Tento overal děťátko krásně zahřeje, ale díky termoregulačním vlastnostem vlny se pod ním nebude nikdy přehřívat. Overal je lehký a příjemný na dotek.
Kapuce je podšitá biobavlnou, zip je pod bradou krytý, aby se zabránilo poškrábání. Zipy jsou pro snadné oblékání hned dva, overal je celorozepínací.
Rukávy i nohavice jsou přehrnovací, krásně tak tedy schováte ručičky i nožičky miminka.
Materiál:
100 % ovčí vlna merino v úpravě merino-fleece
Gramáž:
500 g/m2
Proč je merino tak úžasný materiál?
- má schopnost udržovat tělesnou teplotu
- výborně větrá
- odvádí pot a vlhkost
- má antibakteriální schopnosti a neutralizuje tělesné pachy
- chrání před UV zářením
- je hebký na dotek
Merino vlna je velmi jemná, pohodlná, prodyšná s vynikajícími izolačními vlastnostmi. Jedná se o jeden z nejvhodnějších materiálů pro nejmenší děti, protože napomáhá termoregulaci. Dutá vlákna a velké množství vzduchových kapsiček napomáhají udržet dětskou pokožku v suchu a v teple. Díky těmto vlastnostem je vhodná dokonce i pro ekzematiky.
ÚDRŽBA MERINO OBLEČENÍ
Výrobek nedoporučujeme prát v pračce. Perte v ruce v prostředku na vlnu.
Sušení
Neždímat, nesušit v sušičce. Přebytečnou vodu odsát do ručníku a sušit ve vodorovné poloze. Rozhodně nesušte výrobek na topení. V případě, že topení přesáhne teplotu 30°C, což je zcela běžné, voda obsažená v úpletu se zahřeje taktéž nad 30°C a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní.
Nepoužívejte aviváž.